Stils ir katrā no mums. Savs, vienreizējs, neatkārtojams. Stils, kas neietilpst "casual" vai "classic". Ārējais izskats nav tikai lietu kombinācija, tas ir dzīves stils un domāšanas veids. Tev nav nepieciešams to meklēt, piemeklēt.  To vajag sajust sevī! Tas ir dabiski, un tas ir ikvienā - skaistums, unikalitāte un vērtība..
Un tā  ir neticama bauda  iegūt stilu no iekšpuses, iemācīties demonstrēt to, nezaudējot sevi, apzinoties, kas esi skaista, vienkārša, interesanta ....

Mani sauc Ineta Zariņa, esmu stiliste - vizāžiste
.
Mans ceļš stilistes profesijā aizsākās jau 90-to gadu sākumā līdz ar termina „imidžs” parādīšanos. Vispirms es darbojos kā krāsu un stila konsultante, make-up speciāliste ASV kompānijā „Beauty For All Seasons”. Sekmīgi rezultāti kosmētikas konsultantu tīkla veidošanā Latvijā un Baltijā deva iespēju regulāri piedalīties „Beauty For All Seasons” apmācību programmā ASV.
Pieaugot profesionālai interesei, es kļuvu par studenti vācu stila skolas Rīgas filiālē „Art of style” un 2010. gadā pabeidzu K. Bogomolova imidža dizaineru skolu.

Visu šo laiku aktīvi strādāju ar individuāliem klientiem, lasu lekcijas, vadu kursus un meistarklases, veidoju klientiem stila pārvērtības. Sniedzu personīgā un biznesa stila konsultācijas uzņēmuma darbiniekiem.

Esmu darbojusies raidījumā "Stila padomi kopā ar TC "Valleta" un joprojām ņemu dalību ''Valletas'' preču kataloga veidošanā. Ik pa laikam rakstu avīzēm un žurnāliem, interneta portāliem.

  Mani klienti ir dažāda vecuma, atšķirīgiem ienākumiem un sociālo  statusu, bet kopīgs ir viens - vēlēšanās kontrolēt savu dzīvi, noteikt savas dzīves melodiju katram dzīves mirklim un iedvesmot savus mīļos laimīgai dzīvei!